26 Temmuz 2009 Pazar

İzmir Kır Düğün Mekanları


Çimenlerin üstünde, çiçeklerle süslenmiş doğal bir ortamda düğün yapmak hoş olmazmı Kır düğünü yapmaya karar verdiniz ilk önce hangi mevsimde yapacağınıza karar verin.En uygun zaman izmirin hava durumuda düşünüldüğünde şüphesizki yaz olacaktır.Çünkü bahar aylarında izmirde yağan yağmurları düşündüğümüzde kır değil bataklık düğünü olabilir.Kır düğününde,gelinde düğün mekanına uyum sağlamalıdır.Gelinliği,duvağı,varsa şalı kır düğün mekanına uyum sağlamalıdır.İzmir kır düğün mekanları bakımından oldukça zengin sayılabilir.Ancak kır düğün mekanları izmirde belli bir bölgede toplanmıştır.Narlıdere,Güzelbahçe,İnciraltı,Buca ve Balçova izmirin kır düğünü mekanlarının % 80 nini barındırmaktadır. Kır düğünü yapmak istiyorsanız bu bölgeleri tercih etmeniz gerekecek.2009 un agustos ayında karşıka örnekköy yamanlar yamaçlarında hizmete girecek olan kır düğün mekanlarınıda mutlaka göz önünde bulundurmalıyız.

Çok kısa süre içersinde izmirin gözde kır düğün mekanları bu sayfada olacaktır.Ancak benim vaktim yok bana hemen izmirde kır düğün mekanı lazım diyorsanız aşşağıdaki linkten hemen izmir kır düğün mekanlarına ulaşabilirsiniz.

İZMİR KIR DÜĞÜN MEKANLARI BİLGİ VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2 yorum:

  1. Merhaba bloğunuz ve paylaşımlarınız çok güzel, devamını bekliyoruz, ben de düğün salonları alanında hizmet veriyorum bize Düğün salonları linkinden ulaşabilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim...

    YanıtlaSil
  2. gerçekten güzel bir yazı tşk ederiz

    http://izmirseyirtepe.com/dugun-salonlari.aspx

    YanıtlaSil